• Samorząd Szkolny

21 września 2023 roku odbyły się wybory do  Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze ze swoimi hasłami i chwytliwymi postulatami, które umieszczono na tablicy w głównym holu szkoły. W dniu głosowania wszyscy uczniowie klas IV-VIII wypęłnili kartę wyborczą i wrzucili ją do urny. Następnie komisja policzyła głosy i ogłosiła wyniki. Nad prawidłowym  przebiegiem wyborów  i zachowaniem tajności głosowania czuwali opiekunowie samorządu.

W I semestrze Samorząd Uczniowski klas IV-VIII będzie prowadził swoją działalność w oparciu o plan pracy . Na gazetce ściennej SU umieszczane są informacje o konkursach i prowadzonych akcjach. Gazetka szkolna jest systematycznie aktualizowana. We wrześniu, oprócz wyborów do Rady SU, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich chłopców życzenia. Zorganizowano także dla wszystkich uczniów naszej szkoły zabawę taneczną.

Członkowie SU aktywnie uczestniczą w życiu szkoły i włączają się w różnorodne akcje, akademie, uroczystości oraz inicjują własne działania. Samorząd Uczniowski aktywnie uczestniczy w akcjach szkolnych oraz pozaszkolnych, współorganizuje życie kulturalne uczniów w szkole, zachęca uczniów do przejęcia inicjatywy i aktywnego działania na rzecz szkoły.

Opiekunami SU są:

Barbara Banaś

Małgorzata Juma

PLAN_PRACY_SAMORZaDU_UCZNIOWSKIEGO__2024.docx

___________________________________________________________________________________________

Plan_pracy_SU_2021_22.docx

Samorzad Uczniowski 2018/19

Tegoroczna działalność Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunem jest  mgr Monika Rendzińska ruszyła pełną parą już we wrześniu, ponieważ w tym miesiącu odbyły się wybory do Zarządu Samorządu.

Nowy rok szkolny jak zwykle, zapowiada się bardzo obiecująco. Nie zabraknie wielu konkursów, zabaw i innych atrakcji. Planujemy m.in. współzawodnictwo międzyklasowe z licznymi konkursami. Ponadto, jak co roku, poddamy ocenie wygląd sal lekcyjnych.  Zaangażujemy się także w różne akcje charytatywne. Każdego roku jest mnóstwo okazji do szaleństwa na parkiecie, tak więc będziemy wspólnie spędzać czas na dyskotekach i zabawach szkolnych.

Wszelkie aktualne informacje związane z pracą Samorządu Uczniowskiego umieszczone będą na tablicy ogłoszeń, a sprawozdania z działalności na stronie internetowej naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach i zabawach!

PLAN_PRACY_SAMORZaDU_UCZNIOWSKIEGO.pdf

ZARZĄD SAMORZĄDU SZKOLNEGO 2018/19R.

ZARZĄD SAMORZADU SZKOLNEGO ROK SZKLNY 2014/15

Rok szkolny 2011/2012r

Bartosz Jakubas- Przewodniczący

Natalia Cebula- Zastępca Przewodniczącego